PXD-M30-24WD05
DigiKey raktári szám
285-PXD-M30-24WD05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXD-M30-24WD05
Leírás
DC DC CONVERTER +/-5V 30W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 5V -5V 3A, 3A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PXD-M30-24WD05 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
86%
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 2. kimenet
-5V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
3A, 3A