PXC-M03-48WS15-A
DigiKey raktári szám
285-PXC-M03-48WS15-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXC-M03-48WS15-A
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 3W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 200mA 18V - 75V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXC-M03-48WS15-A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
3 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hatásfok
86,5%
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
200mA