PXC-M03-24WS3P3-A
DigiKey raktári szám
285-PXC-M03-24WS3P3-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXC-M03-24WS3P3-A
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V 1A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
PXC-M03-24WS3P3-A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
3 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hatásfok
82%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Max. kimeneti áram
1A