PXC-M03-24WS12-A
DigiKey raktári szám
285-PXC-M03-24WS12-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PXC-M03-24WS12-A
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 3W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 250mA 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PXC-M03-24WS12-A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
3 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
5 kV
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OCP, OVP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
87%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
24-DIP modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,40" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
250mA