PH600A280-24
TDK-Lambda PH-A Series
PH600A280-24
DigiKey raktári szám
285-PH600A280-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH600A280-24
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 600W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 25A 200V - 425V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PH600A280-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
600 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
állítható kimenet, alaplemez, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
93%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Tokozás
Fél tégla
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Gyártói tokozás
Fél tégla
Max. kimeneti áram
25A