PH50A280-24
DigiKey raktári szám
285-PH50A280-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH50A280-24
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 50W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 2,1A 200V - 425V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PH50A280-24 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2,1A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
50 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Típus
leválasztott modul
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
1
Hatásfok
89%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Tokozás
8-DIP modul, 1/4 tégla
Feszültség - 1. kimenet
Méretek
2,30" H. x 1,46" Sz. x 0,50" M. (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)