PH300A280-5
DigiKey raktári szám
285-PH300A280-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH300A280-5
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 300W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 60A 200V - 425V Bemenet
EDA / CAD modellek
PH300A280-5 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Tulajdonságok
állítható kimenet, alaplemez, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Hatásfok
89%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Gyártói tokozás
Fél tégla
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
60A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
300 W