PH300A280-28/T
DigiKey raktári szám
285-PH300A280-28/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH300A280-28/T
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 300W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 10,8A 200V - 425V Bemenet
EDA / CAD modellek
PH300A280-28/T modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
300 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Hatásfok
91%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Max. kimeneti áram
10,8A