PH150A280-48
DigiKey raktári szám
285-PH150A280-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH150A280-48
Leírás
DC DC CONVERTER 48V 150W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 48V 3,2A 200V - 425V Bemenet
EDA / CAD modellek
PH150A280-48 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
3,2A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
150 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Méretek
2,30" H. x 1,46" Sz. x 0,50" M. (58,3mm x 37,2mm x 12,7mm)