PH1200A280-48/T
DigiKey raktári szám
285-PH1200A280-48/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH1200A280-48/T
Leírás
DC DC CONVERTER 48V 1200W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 48V 25A 200V - 425V Bemenet
EDA / CAD modellek
PH1200A280-48/T modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
94%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Max. kimeneti áram
25A
Teljesítmény (Watt)
1.2 kW