PH1200A280-36 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK-Lambda
Raktáron: 1
Adatlap
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 36V 33,4A 200V - 425V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TDK-Lambda PH-A Series
PH1200A280-36
DigiKey raktári szám
285-PH1200A280-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH1200A280-36
Leírás
DC DC CONVERTER 36V 1200W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PH1200A280-36 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
94%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Max. kimeneti áram
33,4A
Teljesítmény (Watt)
1.202 kW