PH1200A280-12/T
DigiKey raktári szám
285-PH1200A280-12/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH1200A280-12/T
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 1200W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 100A 200V - 425V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PH1200A280-12/T modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, alaplemez, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
94%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Teljes tégla
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
425V
Gyártói tokozás
Teljes tégla
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
100A
Tanúsítvány
CE, UKCA
Teljesítmény (Watt)
1.2 kW