PFE700S-48 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 51V 14A 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE700S-48
DigiKey raktári szám
285-1496-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE700S-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 51V 700W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
TDK-Lambda
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
11-DIP modul, Teljes tégla
Kimenetek száma
1
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE, cULus
Feszültség - 1. kimenet
51V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
14A
Tömeg
0,551font (249,93g)
Teljesítmény (Watt)
700 W