PFE500SA-28
DigiKey raktári szám
285-PFE500SA-28-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE500SA-28
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 18A 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
PFE500SA-28 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
89%
Tokozás
11-DIP modul, Teljes tégla
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
28V
Hálózat oldali szabályozás
56mV
Max. kimeneti áram
18A
Terhelés oldali szabályozás
56mV
Teljesítmény (Watt)
504 W