PFE500F-48/T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK-Lambda
Raktáron: 25
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 10,5A 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500F-48/T
DigiKey raktári szám
285-PFE500F-48/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE500F-48/T
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PFE500F-48/T modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
86%
Tokozás
17-DIP modul, Teljes tégla
Méretek
4,80" H. x 2,76" Sz. x 0,50" M. (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Hálózat oldali szabályozás
96mV
Max. kimeneti áram
10,5A
Terhelés oldali szabályozás
96mV
Teljesítmény (Watt)
500 W