PFE500F-28/T
DigiKey raktári szám
285-PFE500F-28/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE500F-28/T
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 500W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 18A 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
PFE500F-28/T modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
86%
Csomagolás
Tálca
Tokozás
17-DIP modul, Teljes tégla
Méretek
4,80" H. x 2,76" Sz. x 0,50" M. (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Tanúsítvány
CE, cULus
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
28V
Hálózat oldali szabályozás
56mV
Max. kimeneti áram
18A
Terhelés oldali szabályozás
56mV
Teljesítmény (Watt)
500 W