PFE300SA-28/T
DigiKey raktári szám
285-PFE300SA-28/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE300SA-28/T
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 302W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 10,8A 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
PFE300SA-28/T modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
89%
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
28V
Hálózat oldali szabályozás
56mV
Max. kimeneti áram
10,8A
Terhelés oldali szabályozás
56mV
Teljesítmény (Watt)
302 W