PFE300SA-12
DigiKey raktári szám
285-PFE300SA-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE300SA-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 25A 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PFE300SA-12 modellek
Kategória
Tulajdonságok
távoli BE/KI, univerzális bemenet
Gyártó
TDK-Lambda
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
11-DIP modul, Teljes tégla
Típus
zárt
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
48mV
Max. kimeneti áram
25A
Terhelés oldali szabályozás
48mV
Teljesítmény (Watt)
300 W