PFE1000FA-48/T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 21A 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
TDK-Lambda PFE-FA Series
PFE1000FA-48/T
DigiKey raktári szám
285-2517-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE1000FA-48/T
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PFE1000FA-48/T modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Tálca
Méretek
6,30" H. x 3,94" Sz. x 0,53" M. (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Hálózat oldali szabályozás
96mV
Max. kimeneti áram
21A
Terhelés oldali szabályozás
96mV
Teljesítmény (Watt)
1008 W