PFE1000FA-12
DigiKey raktári szám
285-2512-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE1000FA-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 60A 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PFE1000FA-12 modellek
Kategória
Tulajdonságok
távoli BE/KI, univerzális bemenet
Gyártó
TDK-Lambda
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
86%
Csomagolás
Tálca
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
21-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
6,30" H. x 3,94" Sz. x 0,53" M. (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
48mV
Max. kimeneti áram
60A
Terhelés oldali szabályozás
48mV
Teljesítmény (Watt)
720 W