PF500A-360 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 360V 1,4A 85 ~ 265VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
Why Thermocouple A Power Supply?
PF500A-360
DigiKey raktári szám
285-1492-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF500A-360
Leírás
AC/DC CONVERTER 360V 500W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
PF500A-360 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
TDK-Lambda
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
95%
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
10-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
3,27" H. x 3,39" Sz. x 0,16" M. (83,0mm x 86,0mm x 4,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cULus
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
360V
Hálózat oldali szabályozás
5V
Max. kimeneti áram
1,4A
Terhelés oldali szabályozás
10V
Teljesítmény (Watt)
500 W