PAH350S48-28/T
DigiKey raktári szám
285-PAH350S48-28/T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAH350S48-28/T
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 350W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 12,5A 36V - 76V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
350 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Hatásfok
92%
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Bemeneti feszültség (max.)
76V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Max. kimeneti áram
12,5A