PAF600F280-28/T
DigiKey raktári szám
285-1485-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAF600F280-28/T
Leírás
DC DC CONVERTER 16.8-33.6V 600W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 16,8 ~ 33,6V 21,5A 200V - 400V Bemenet
EDA / CAD modellek
PAF600F280-28/T modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
600 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Hatásfok
91%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Bemeneti feszültség (max.)
400V
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Max. kimeneti áram
21,5A