PAF600F280-12/T
DigiKey raktári szám
285-1483-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAF600F280-12/T
Leírás
DC DC CONVERTER 7.2-14.4V 600W
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 7,2 ~ 14,4V 50A 200V - 400V Bemenet
EDA / CAD modellek
PAF600F280-12/T modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
600 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Hatásfok
90%
Bemeneti feszültség (min.)
200V
Bemeneti feszültség (max.)
400V
Méretek
4,60" H. x 2,40" Sz. x 0,50" M. (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Max. kimeneti áram
50A