KWS10A-24
DigiKey raktári szám
285-2484-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KWS10A-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 10W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 500mA 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
KWS10A-24 modellek
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
84%
Méretek
1,50" H. x 1,00" Sz. x 0,85" M. (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Hálózat oldali szabályozás
150mV
Max. kimeneti áram
500mA
Terhelés oldali szabályozás
96mV
Teljesítmény (Watt)
10 W