KWS10A-15
DigiKey raktári szám
285-2483-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KWS10A-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 10W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 700mA 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
KWS10A-15 modellek
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
82%
Méretek
1,50" H. x 1,00" Sz. x 0,85" M. (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC
Feszültség - 1. kimenet
15V
Hálózat oldali szabályozás
60mV
Max. kimeneti áram
700mA
Terhelés oldali szabályozás
120mV
Teljesítmény (Watt)
10 W