KWS10A-12
DigiKey raktári szám
285-2482-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KWS10A-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 900mA 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KWS10A-12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
TDK-Lambda
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Tálca
Hatásfok
81%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
4-DIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
1,50" H. x 1,00" Sz. x 0,85" M. (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
96mV
Max. kimeneti áram
900mA
Terhelés oldali szabályozás
48mV
Teljesítmény (Watt)
10 W