KPSA15-12
DigiKey raktári szám
285-KPSA15-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KPSA15-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KPSA15-12 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
TDK-Lambda
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
75%
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-DIP modul
Típus
nyitott
Méretek
2,75" H. x 1,77" Sz. x 0,79" M. (69,9mm x 45,0mm x 20,1mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, CSA, EN, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Teljesítmény (Watt)
15 W
Terhelés oldali szabályozás
±1%