KMS15A-15
DigiKey raktári szám
285-2528-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KMS15A-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 1A 90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KMS15A-15 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
TDK-Lambda
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
84%
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-DIP modul
Típus
zárt
Méretek
2,07" H. x 1,08" Sz. x 0,93" M. (52,5mm x 27,4mm x 23,5mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cURus
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
15V
Hálózat oldali szabályozás
±75mV
Max. kimeneti áram
1A
Terhelés oldali szabályozás
±150mV
Teljesítmény (Watt)
15 W