KMD40-1212
DigiKey raktári szám
285-1761-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KMD40-1212
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 12V 1,66A, 1,66A 90 ~ 264VAC, 100 ~ 375VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KMD40-1212 modellek
Kategória
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Gyártó
TDK-Lambda
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
83%
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tokozás
7-DIP modul, 5 kivezetés
Típus
zárt
Méretek
3,50" H. x 2,50" Sz. x 1,06" M. (89,0mm x 63,5mm x 27,0mm)
Kimenetek száma
2
Tanúsítvány
CE, EN, IEC, UL
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 100 ~ 375VDC
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
0,5%
Max. kimeneti áram
1,66A, 1,66A
Terhelés oldali szabályozás
1%
Teljesítmény (Watt)
40 W