JWT75-522/A
DigiKey raktári szám
285-1405-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JWT75-522/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 75W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 3 Kimenet 5V 12V -12V 85 ~ 265VAC Bemenet
Kategória
Áram - 2. kimenet
4 A
Gyrt.
Áram - 3. kimenet
500 mA
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Szigetelési feszültség
3 kV
Típus
zárt
Hatásfok
72%
Kimenetek száma
3
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 65°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, univerzális bemenet
Feszültség - 1. kimenet
5V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Feszültség - 2. kimenet
12V
Méretek
7,40" H. x 3,62" Sz. x 1,65" M. (188,0mm x 91,9mm x 41,9mm)
Feszültség - 3. kimenet
-12V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
8 A