IQL48025A120V-001-R
DigiKey raktári szám
IQL48025A120V-001-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IQL48025A120V-001-R
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 300W
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Közbenső busz átalakító DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 25A 36V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IQL48025A120V-001-R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
300 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 118°C
Típus
Közbenső busz átalakító
Hatásfok
94%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
8-DIP modul, 1/4 tégla
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,52" M. (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
25A