IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
DigiKey raktári szám
285-2227-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IQG48033A120V-1D9-R
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 396W
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Közbenső busz átalakító DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 33A 36V - 75V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IQG48033A120V-1D9-R modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 124°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
95%
Típus
Közbenső busz átalakító
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
8-DIP modul, 1/4 tégla
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,52" M. (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
33A