I7C2W020A120V-0F3-R
DigiKey raktári szám
285-I7C2W020A120V-0F3-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7C2W020A120V-0F3-R
Leírás
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 8 ~ 24V 20A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
I7C2W020A120V-0F3-R modellek
Tulajdonságok
állítható kimenet, hűtőborda, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
97%
Méretek
1,45" H. x 1,34" Sz. x 0,98" M. (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
20A
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Teljesítmény (Watt)
480 W