I7C2W020A120V-002-R
DigiKey raktári szám
285-I7C2W020A120V-002-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7C2W020A120V-002-R
Leírás
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 8 ~ 24V 20A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
I7C2W020A120V-002-R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
300 W
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
97%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,45" H. x 1,34" Sz. x 0,58" M. (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
20A