I7C2W020A120V-001-R
DigiKey raktári szám
285-I7C2W020A120V-001-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7C2W020A120V-001-R
Leírás
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 8 ~ 24V 20A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
I7C2W020A120V-001-R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
300 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
97%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
1/16-od tégla
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,45" H. x 1,34" Sz. x 0,58" M. (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
1/16-od tégla
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
20A