I7C20A-CC3-EVK-P2
DigiKey raktári szám
285-I7C20A-CC3-EVK-P2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7C20A-CC3-EVK-P2
Leírás
EVAL BOARD FOR I7C2W020A120VP03R
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Kategória
Kimeneti teljesítmény
300W
Gyártó
TDK-Lambda
Kimeneti feszültség
8V ~ 24V
Sorozat
Kimeneti áram
20A
Csomagolás
Doboz
Bemeneti feszültség
9V ~ 36V