I7A60A-C01-EVK-S1
DigiKey raktári szám
285-I7A60A-C01-EVK-S1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7A60A-C01-EVK-S1
Leírás
EVAL BOARD FOR I7A12060A008V001R
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
i7A12060A008V-001-R i7A DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti teljesítmény
400W
Kimeneti feszültség
1V ~ 8V
Sorozat
Kimeneti áram
60A
Bemeneti feszültség
9V ~ 18V