I7A4W060A033V-0C3-R
DigiKey raktári szám
285-I7A4W060A033V-0C3-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7A4W060A033V-0C3-R
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-28V 720W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 28V 60A 18V - 60V Bemenet
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 115°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
99%
Méretek
1,45" H. x 1,34" Sz. x 0,78" M. (36,8mm x 34,0mm x 19,8mm)
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
60A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
1.68 kW