I7A4W033A033V-0F3-R
DigiKey raktári szám
285-I7A4W033A033V-0F3-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7A4W033A033V-0F3-R
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 24V 33A 18V - 60V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
I7A4W033A033V-0F3-R modellek
Tulajdonságok
állítható kimenet, hűtőborda, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Tálca
Hatásfok
98%
Méretek
1,45" H. x 1,34" Sz. x 0,98" M. (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
33A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
792 W