I7A4W033A033V-001-R
DigiKey raktári szám
285-I7A4W033A033V-001-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7A4W033A033V-001-R
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V ~ 24V 33A 18V - 60V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
I7A4W033A033V-001-R modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Tálca
Hatásfok
97%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
1/16-od tégla
Kimenetek száma
1
Méretek
1,45" H. x 1,34" Sz. x 0,45" M. (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Gyártói tokozás
1/16-od tégla
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, cURus, IEC
Max. kimeneti áram
33A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
500 W