I7A33A-C01-EVK-S1
DigiKey raktári szám
285-I7A33A-C01-EVK-S1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7A33A-C01-EVK-S1
Leírás
EVAL BOARD FOR I7A4W033A033V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
I7A4W033A033V i7x DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
3,3V ~ 24V
Kimeneti áram
33A
Sorozat
Bemeneti feszültség
18V ~ 60V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Felhasznált IC vagy alkatrész
I7A4W033A033V
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti teljesítmény
500W