I7A24045A033V-003-R
DigiKey raktári szám
285-I7A24045A033V-003-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7A24045A033V-003-R
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-18V 750W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3V ~ 18V 45A 18V - 32V Bemenet
EDA / CAD modellek
I7A24045A033V-003-R modellek
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
98,5%
Méretek
1,45" H. x 1,34" Sz. x 0,45" M. (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
45A
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
810 W