I7A20A-C01-EVK-S1
DigiKey raktári szám
285-I7A20A-C01-EVK-S1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I7A20A-C01-EVK-S1
Leírás
EVAL BOARD FOR I7A48020A033V001R
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
i7A48020A033V-001-R i7A DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti teljesítmény
500W
Gyártó
TDK-Lambda
Kimeneti feszültség
3,6V ~ 32V
Sorozat
Kimeneti áram
20A
Csomagolás
Doboz
Bemeneti feszültség
28V ~ 60V