I6A4W020A033V-0S3-R
DigiKey raktári szám
285-3022-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I6A4W020A033V-0S3-R
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 15V 20A 9V - 53V Bemenet
EDA / CAD modellek
I6A4W020A033V-0S3-R modellek
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
97%
Tokozás
20-SIP modul, 18 kivezetés
Méretek
1,30" H. x 0,45" Sz. x 0,98" M. (33,0mm x 11,4mm x 24,8mm)
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Gyártói tokozás
SIP
Bemeneti feszültség (max.)
53V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
20A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
250 W