I6A4W010A033V-0S1-R
DigiKey raktári szám
285-3020-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I6A4W010A033V-0S1-R
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-40V 250W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 40V 10A 9V - 53V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
I6A4W010A033V-0S1-R modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
97,5%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
20-SIP modul, 18 kivezetés
Kimenetek száma
1
Méretek
1,30" H. x 0,45" Sz. x 0,98" M. (33,0mm x 11,4mm x 24,8mm)
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Gyártói tokozás
SIP
Bemeneti feszültség (max.)
53V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
10A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
250 W