I6A10A-C01-EVK-S1
DigiKey raktári szám
285-I6A10A-C01-EVK-S1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I6A10A-C01-EVK-S1
Leírás
EVAL BOARD FOR I6A4W010A033V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
i6A4W010A033V i6A DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
3,3V ~ 40V
Gyártó
TDK-Lambda
Kimeneti áram
10A
Sorozat
Bemeneti feszültség
9V ~ 53V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
400kHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
i6A4W010A033V
Kimeneti teljesítmény
250W