I1C2W010A120V-004-R
DigiKey raktári szám
285-I1C2W010A120V-004-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I1C2W010A120V-004-R
Leírás
DC DC CONVERTER 9.6-28V 200W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 10A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
I1C2W010A120V-004-R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C
Hatásfok
97%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,04" H. x 1,04" Sz. x 0,40" M. (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
10A