I1C2W010A120V-000-R
DigiKey raktári szám
285-I1C2W010A120V-000-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I1C2W010A120V-000-R
Leírás
DC DC CONVERTER 9.6-28V 200W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 10A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
I1C2W010A120V-000-R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
97%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,04" H. x 1,04" Sz. x 0,40" M. (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE, UKCA
Max. kimeneti áram
10A