HWS50A-15/A
DigiKey raktári szám
285-2258-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS50A-15/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 50W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS50A-15/A modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
81%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
4,72" H. x 1,04" Sz. x 3,23" M. (119,9mm x 26,4mm x 82,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Áram - 1. kimenet
4.3 A